);

Influener marketing czyli współpraca

Influener marketing to prężnie działająca dziedzina reklamy i sprzedaży. Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim blogiem w tym kontekście! Jestem otwarta na różne formy współpracy i w każdym przypadku dam z siebie wszystko. Każdego z Was potraktuję indywidualnie i wspólnie stworzymy nie tylko to czego oczekujesz jako klient, ale to co faktycznie jest Ci potrzebne!

Co oferuję?

  • posty sponsorowane na blogu – influener marketing – jedno zdjęcie i jednorazowa promocja w moich wspaniale rozwijających się mediach społecznościowych (FB, instagram) gratis!
  • kampania na FB i/lub Instagramie – influener marketing blisko klientów – ilość postów i ich forma do ustalenia, a możliwości jest wiele – zdjęcie, tekst, filmik, pokaz slajdów, mem… co jeszcze? Coś wymyślimy!
  • udział w Twoich spotkaniach, warsztatach, konferencjach – influener marketing z bezpośrednią relacją – na żywo lub poprzez wideokonferencje – jestem matką pracującą – termin należy ustalać z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem!
  • co jeszcze? – jestem otwarta na ciekawe propozycje

Kiedy się nie dogadamy:

  • Jako lekarz nie mogę brać udziału w kampaniach promocyjnych leków i produktów leczniczych.
  • Jeśli Wasz produkt nie jest wartościowy lub wręcz jest szkodliwy na pewno go nie zareklamuję (np. homeopatia, smart kid belt, gra fortnite…)
  • Gdy produkt/treści nie będą odpowiednie dla bloga parentingowego współpraca będzie bez sensu.
  • Jeśli nie znam Twojego produktu muszę go wypróbować – napiszę tylko i wyłącznie szczera recenzję.

Ile to kosztuje?

Cena wpisu sponsorowanego zależy od koniecznej do wykonania pracy. Zależy od tego, czy ma to być prosty wpis na znany mi temat i jednorazowe uwidocznienie go w portalach społecznościowych (FB, instagram), czy coś więcej. Artykuł jest zawsze sygnowany jednym zdjęciem, które wykonuję sama. W przypadku konieczności przeprowadzenia jakiegoś „researchu”, zapoznania się z produktem lub zapotrzebowania na post z większą ilością zdjęć, cena jest adekwatnie wyższa. Podobnie w przypadku kampanii w mediach społecznościowych cenę ustalam w zależności od rodzaju i ilości postów. Jeśli dotyczy to wydarzeń z moim udziałem cena zależy od czasu trwania i formy. Do eventów „w terenie” doliczony zostanie koszt podróży i ewentualnego noclegu.

UWAGA!

W przypadku jakiejkolwiek formy współpracy dotyczącej ADOPCJI i jej „oswajanie” nie pobieram żadnych opłat! Należy liczyć się jedynie ze zwrotem poniesionych przez mnie kosztów!

Statystyki

Serdecznie zapraszam do współpracy! Poniżej zamieszczem dana statystyczne dotyczące mojej strony oraz FB i instagrama . Postaram się często je aktualizować, ale jeśli byłyby dla Ciebie „za stare” proszę o kontakt, prześlę najnowsze!

Facebook
Strona marzec 2021
Strona 1- 3.2021
Instagram