);

Współpraca

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim blogiem! Jestem otwarta na różne formy współpracy i w każdym przypadku dam z siebie wszystko. Każdego z Was potraktuję indywidualnie i wspólnie stworzymy nie tylko to czego oczekujesz jako klient, ale to co faktycznie jest Ci potrzebne!

Co oferuję?

  • posty sponsorowane na blogu – jedno zdjęcie i jednorazowa promocja w moich wspaniale rozwijających się mediach społecznościowych (FB, instagram) gratis!
  • kampania na FB i/lub Instagramie – ilość postów i ich forma do ustalenia, a możliwości jest wiele – zdjęcie, tekst, filmik, pokaz slajdów, mem… co jeszcze? Coś wymyślimy!
  • udział w Twoich spotkaniach, warsztatach, konferencjach – na żywo lub poprzez wideokonferencje – jestem matką pracującą – termin należy ustalać z co najmniej 1,5 miesięcznym wyprzedzeniem!
  • co jeszcze? – jestem otwarta na ciekawe propozycje

Kiedy się nie dogadamy:

  • Jako lekarz nie mogę brać udziału w kampaniach promocyjnych leków i produktów leczniczych.
  • Jeśli Wasz produkt nie jest wartościowy lub wręcz jest szkodliwy na pewno go nie zareklamuję (np. homeopatia, smart kid belt, gra fortnite…)
  • Jeśli produkt/treści nie będą odpowiednie dla bloga parentingowego współpraca będzie bez sensu.
  • Jeśli nie znam Twojego produktu muszę go wypróbować – napiszę tylko i wyłącznie szczera recenzję.


Ile to kosztuje?

Cena wpisu sponsorowanego zależy od koniecznej do wykonania pracy. W przypadku prostego wpisu na znany mi temat byłoby to 150-200 zł za artykuł i jednorazowe uwidocznienie go w portalach społecznościowych (FB, instagram). Artykuł jest zawsze sygnowany jednym zdjęciem, które wykonuję sama. W przypadku konieczności przeprowadzenia jakiegoś „researchu”, zapoznania się z produktem lub zapotrzebowania na post z większą ilością zdjęć, cena jest do uzgodnienia. Podobnie w przypadku kampanii w mediach społecznościowych cenę ustalam w zależności od rodzaju i ilości postów. W przypadku wydarzeń z moim udziałem cena zależy od czasu trwania i formy. W przypadku eventów „w terenie” doliczony zostanie koszt podróży i ewentualnego noclegu.

UWAGA!

W przypadku jakiejkolwiek formy współpracy dotyczącej ADOPCJI i jej „oswajanie” nie pobieram żadnych opłat! Należy liczyć się jedynie ze zwrotem poniesionych przez mnie kosztów!

Serdecznie zapraszam do współpracy! Poniżej zamieszczem dana statystyczne dotyczące mojej strony oraz FB. Postaram się często je aktualizować, ale jeśli byłyby dla Ciebie „za stare” proszę o kontakt, prześlę najnowsze!