);
Co o tym myślę?

Po ki diabeł jechałam na Blog Matters?

Blog Matters to organizowane od kilku lat przez Monikę Kilijańską i Milenę Czupryniak spotkanie blogerskie. Organizowane w różnych miejscach, ale zawsze nad morzem. Spotkanie kameralne, więc wszyscy mają okazję się poznać. Byłam na nim w zeszłym roku po raz pierwszy w Mielnie i w tym roku chętnie zawitałam w Sarbinowie. A po co? No cóż…

Na pewno nie po to, by wykorzystać ten czas na weekend nad morzem z bliskimi i zorganizowanie dzieciom Dnia Dziecka w niezwykłym miejscu. Słońce, plaża, morze, spokój, oderwanie się od pracy… Nie to nie był powód.

Na pewno nie po to, by otrzymać fajne prezenty od niezwykłych sponsorów, czy napić się na ich konto kawy i pojeść ciastek z całą rodzinką:

Amaloo https://amaloo.pl/84-poduszki-ozdobne
Topgal https://www.topgal-plecaki.pl/
Redro https://redro.pl/
Oleofarm http://oleofarm.pl/
Wydawnictwo Zysk i Spółka http://www.zysk.com.pl/
Cocomilo https://cocomilo.pl/
Craftoholic Shop https://craftoholicshop.com/
Gosia Przymuszała Coach https://malprzymuszala.wixsite.com/coaching
Agile Commander https://agilecommander.com/pl/
Digital Karabela https://digitalkarabela.com/pl/

Partnerzy:
Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie http://tcee.pl/
MPS Plastic Packaging & Private Label Cosmetics Manufacturer http://mps.koszalin.pl/
Patronat:
Miasto Mielno http://www.mielno.pl/
Portal Mądrzy Rodzice http://madrzy-rodzice.pl/
Miasto Koszalin http://www.koszalin.pl/
Portal Reachablogger http://reachablogger.pl/
Poducha od Amaloo genialna! Topgal ma świetne plecaki, ale ich pojemniczki/portfele też najwyższa klasa!  Plakat od Radro z olskulowym autem zdobi pokój Alusia. Witamina D3 przyda się na poprawę odporności i nastroju zapracowanym rodzicom:) Bransoletka od Craftoholic Shop wisi na moim smartphonie przypominając mi, by się nie poddawać.. Ech mogłabym tak długo. Ale nie, to nie był powód mojego wyjazdu. 
 
No więc po ki diabeł tam jechałam? A po to, by spotkać niesamowitych ludzi! I tak też się stało:) Oprócz cudownych organizatorek i uczestniczek, były też prelegentki.
Lena Murawska w niesamowicie seksownych butach opowiadała nam co zrobić, by nasz funpage na Facebooku był atrakcyjny i przyciągał nowych obserwatorów. Było krótko, zwięźle i na temat! Merytorycznie i bez lania wody. Dostałyśmy fajne planery – otwarte na nasze własne sposoby planowania i potrzeby. 
Paulina Pamuła mówiła o webinarach i innych wystąpieniach przed ekranem, na żywo lub z nagrania. Była niesamowicie profesjonalna, mówiła bez zająknięcia i wszystkie podane informacje wchodziły do głowy bez problemu. Co prawda póki co tej wiedzy nie wykorzystam, ale kto wie co będzie kiedyś? Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć! 

Ostatnia była Anna Chomiak – niezwykła osobowość i siła charakteru. Mówiła o swoim sukcesie w blogosferze i o rankingu Jasona Hunta – kontrowersyjnego blogera i twórcy własnego w sumie rankingu przez jednych określanego jako oskary blogosfery, a przez innych jako największe zło. Sukces Ani motywuje do działania i pokazuje, że ciężka praca i zapał potrafią wiele dać.

Każda poznana osoba to inny charakter, sposób bycia i wizerunek. Dla mnie niezwykłym jest poznawanie ludzi i uczenie się od nich lub na nich przykładzie. Sama wiem, co podoba mi się u innych, a co nie. Mogę wybrać to co dla mnie najlepsze i skorzystać na każdym nowym spotkaniu. Podobnie mój blog, a co za tym idzie Wy kochani czytelnicy! Ja mam misję, by podzielić się z jak największa liczbą osób szczęściem, ale i trudami życia w rodzinie adopcyjnej. Pokazać, że macierzyństwo zaczyna się w sercu. Pokazać co nam wychodzi w wychowaniu, a co idzie źle, byście mogli na naszym przykładzie zbudować swój sposób na szczęśliwą rodzinę. Tak jak ja wybierając to co dla Was najlepsze, co do Was pasuje. Jak do Was dotrzeć?  Na takich spotkaniach tego się uczę. Słucham dobrych rad i dostosowuję do naszych potrzeb. Dlatego bardzo dziękuję organizatorkom, prelegentkom i uczestnikom za te niezwykłe chwile!

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *