);
Bez kategorii

Konkurs na 6000 lubików!

Zapraszam na konkurs z okazji 6000 lubików!  A oto zasady:

By wziąć udział w konkursie należy być fanem mojego FP na facebooku i w komentarzu pod postem na blogu lub pod postem na moim faunpage’u na Facebooku odpowiedzieć na zadane pytanie! 

O czym chcielibyście poczytać na naszym blogu?

Koniecznie należy podać jakiś identyfikator. Może być to pseudonim – ważne, by rozpoznać po tym samego siebie w tabeli zwycięzców:). 
Trzy komentarze, które najbardziej przypadną mi do gustu – wygrywają!

Każdy zwycięzca otrzyma kubek wybranym przez siebie cytatem z moich cotygodniowych złotych myśli! Wyślę je do zwycięzców w ciągu maksymalnie 30 dni od zakończenia konkursu. A konkurs trwać będzie do 01 grudnia 2019. Zwycięzców ogłoszę 06.12.2019 i wówczas będę prosiła ich o skontaktowanie się ze mną na drodze mailowej. 
Biorąc udział w konkursie – czyli pisząc komentarz na blogu lub FB zgadzacie się na przetwarzanie swoich danych osobowych – tych, które podajecie sami, czyli nicku fejsbookowego lub tego podanego w komentarzu na blogu i innych, jeśli sami je ujawnicie na czas trwania konkursu. Po jego zakończeniu usunę te dane z bloga. 
Zwycięzcy wyrażają również zgodę na przetwarzanie ich adresu e-mail w celu kontaktu w sprawie nagrody oraz adresu korespondencyjnego w celu jej otrzymania. Po wysłaniu nagród i otrzymaniu potwierdzenia ich otrzymania, dane te zostaną usunięte. 
Administratorem waszych danych na moim blogu jestem tylko i wyłącznie ja – szerokiej publiczności znana, jako Katarzyna Ptaszyńska. Nikt inny nie ma takich uprawnień. Zawsze możecie skontaktować się ze mną pod adresem mailowym: niezkrwiazduszyiserca@o2.pl i sprawdzić co dzieje się z waszymi danymi i czy wszystko jest ok. Macie prawo do żądania usunięcia waszych danych  w każdym momencie trwania konkursu i do ich aktualizacji. Możecie również żądać informacji o waszych danych.  Jeśli stwierdzicie, że Wasze dane są przetwarzane niezgodnie z prawem macie prawo wnieść skargę.
Zapraszam też do zapoznania się z Polityką Prywatności na stronie mojego bloga: https://niezkrwiazduszyiserca.pl/polityka-prywatnosci
Uff.. To RODO.. ale cóż, przynajmniej wiecie, że u mnie Wasze dane są bezpieczne :). 


To, co? Do dzieła! Już nie mogę się doczekać Waszych wpisów! :):):)

5 komentarzy

 • Anna B-D

  Ja chętnie poczytam o wszystkim. Uwielbiam tu wracać, teksty są przemyślane, zrozumiałe, obiektywne. Z niecierpliwością zawsze czekam na nowe teksty, nowe pomyśly, nowe inspiracje. Cokokwiek by było tematem nowego postu wiem, że będzie on super, który nie raz da trochę do przemyślenia innym razem trochę wzruszenia, nadzei czy radości.
  Pozdrawiam serdecznie Anna B-D

  • Katarzyna Ptaszyńska

   Anna B-D jesteś zwyciężczynią konkursu! Gratulacje! Skontaktuj się proszę ze mną droga mailową – niezkrwiazdusziserca.pl i podaj dane do wysyłki, a także napisz, czy wolisz kubek, czy koszulką z naszym logo! Pozdrawiam!

   • Marta S.

    Wiem, że konkurs już się zakończył, ale mimo tego rownież podzielę się moją opinią. Uważam, że każdy post na blogu jest bardzo wartościowy, nie ważne czy dotyczy tematów adopcyjnych (bardzo mi bliskich), okołomedycznych, czy porad nt. żywienia dzieci. Ze szczególną uwagą czytam posty o wspieraniu poczucia wartości dzieci i wyjatkową sympatią darzę Twoje złote myśli.Czasami jedno zdanie wystarczy by przypomnieć nam co w życiu jest najważniejsze 🙂
    pozdrawiam ciepło i dziękuję za każdy mądry wpis na blogu. MS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *